Nowe MANY A 21 LION'S CITY CNG

Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. w Gdyni jako prezent na nowy rok właśnie wprowadziło do eksploatacji 15 nowych  autobusów MAN A 21 Lion’s City CNG.

 

Zastąpiły one już mocno wyeksploatowane Mercedesy O 405 N i O 405 N2, wskutek czego w sposób znaczący poprawił się komfort podróży autobusami komunikacji miejskiej.

Active Image

 

Nowe autobusy wyposażone są w klimatyzację całopojazdową, przyciski do otwierania drzwi z językiem Braile’a, aby tym samym ułatwić niewidomym pasażerom korzystanie z komunikacji, oraz monitor LCD zamiast małego wyświetlacza, który prezentuje 6 kolejnych przystanków na trasie. Oczywiście tak jak pozostałe nasze autobusy zasilane CNG posiadają system detekcji i gaszenia pożaru w komorze silnika.

Autobusy te spełniają również bardzo wysokie normy emisji spalin EURO 6, które przyczyniają sie do zmniejszania zanieczyszczenia powietrza.

Zakup tych pojazdów był możliwym dzięki Środkom Unii Europejskiej a także wsparciu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Pojazdy zostały dostarczone przez Firmę MAN 31 grudnia 2014 r

.

Active ImageActive Image
Active ImageActive Image
Active Image Active Image
 Active ImageActive Image
Active Image